O společnosti Bezvafinance s.r.o.

Společnost Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů s licencí od České národní banky.

 

Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá jen v propojení uživatele (spotřebitele) s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů, nikoliv v uzavírání smluv prostřednictvím finančních zástupců. Portály, které společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní, slouží pouze jako agregátory půjček, kterých úlohou je zajistit pro spotřebitele nabídku na míru a možnost srovnání. Na základě údajů, které spotřebitel vyplní, ho s nabídkami kontaktují zástupci vybraných společností, z nichž si následně může svobodně vybrat, kterou využije (nebo nevyužije).

Uživatel si tak má možnost předběžně porovnat více úvěrú, a snadněji tak získat půjčku, která mu bude vyhovovat. Z tohoto důvodu nemusí být nabídky finální - finální nabídku se uživatel dozví po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Považujeme za správné, aby měl uživatel možnost rozhodnout se podle sebe, a proto se mu snažíme přinést co nejvíce informací, a nikdy ho k ničemu nenutíme. Těší nás, že můžeme dělat obyčejné věci neobyčejným způsobem. Přesvědčte se o tom a prohlédněte si naše vybrané agregátory.

Bezvafinance s.r.o. nikdy po žadatelích o úvěr peníze nepožaduje, a jakékoli jednání v tomto smyslu není jednáním společnosti Bezvafinance s.r.o. Pokud by Vás někdo s takovým požadavkem oslovil, kontaktujte policii ČR a v žádném případě za takovou nabídku neplaťte.

Naše vybrané projekty

  • Cílem portálu Hyperfinance.cz je pomoc při výběru nejrůznějších bankovních a nebankovních produktů. Jeho součástí je srovnávač půjček a tarifů mobilních operátorů, kalkulačka pojištění i cen energií. Zájemcům pomůžeme také s refinancováním či konsolidací půjček a porovnáme nabídku běžných či spořicích účtů. Součástí portálu je i poradna, kde najdete různé triky a návody. Díky nám se ve světě financí neztratíte.

  • Portál pro jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Na našem trhu působí přes desítku pojišťoven, které pojištění odpovědnosti z provozu vozidla nabízejí. My Vám po vyplnění krátkého formuláře poskytneme přehlednou tabulku s výhodnými cenami pojištění, které si budete moci i rovnou sjednat a získat nejlevnější povinné ručení.

Affiliate platforma LEADMATICA

 

Kontakt pro obchodní spolupráci:

spoluprace@bezvafinance.cz

 

Kontaktuje nás

Pokud máte zájem o spolupráci, nebo máte na nás nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat. 

Sídlo společnosti