Jak to funguje

Tyto webové stránky slouží jako agregátor půjček. Odesláním kontaktního formuláře (také nazývaným i “nezávazná žádost”) uživatel žádá o kontaktování zprostředkovatelem/poskytovatelem finančních produktů, za účelem získání dalších informací o produktu (případně následné sjednání smlouvy o spotřebitelském úvěru). Po vyplnění kontaktního formuláře bude uživatel kontaktován společnostmi, z nichž si bude moci vybrat tu, která mu vyhovuje nejvíce (případně nevybrat žádnou). Odeslání formuláře tedy neslouží jako závazná žádost o uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru.

Bezvafinance s.r.o. žádným způsobem uživateli negarantuje získání spotřebitelského úvěru, o který projevil zájem vyplněním kontaktního formuláře.

Kdo jsme

Společnost Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem sprotřebitelských úvěrú. Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá v propojení žadatele (spotřebitele) s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů. Portály, které společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní slouží jako agregátory půjček, kterých úlohou je zajistit pro spotřebitele nabídku na míru a možnost srovnání. Na základě údajú, které užívatel vyplní, ho s nabídkami kontaktují zástupci vybraných společností, pro které společnost Bezvafinance s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost anebo s nimi spolupracuje. Uživatel má možnost porovnat více úvěrú a snadněji tak získat půjčku, která mu bude vyhovovat. Finální nabídku se uživatel dozví po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů anebo zájemce kontaktuje callcentrum společnosti Bezvafinance.

Kontakt

Bezvafinance s.r.o.
Paříkova 910/11a,
Vysočany, 190 00 Praha 9
IČ: 241 86 104
Email: info@bezvafinance.cz
Tato emailová adresa neslouží k posílání žádostí o půjčku. Pokud máte zájem o půjčku, vyplňte prosím nezávaznou žádost, na kterou se prokliknete tlačítkem níže.

Spisová značka: C 186711 vedená u Městského soudu v Praze - https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik

Obecné informace o zprostředkovateli půjčky Zásady zodpovědného půjčování